Sineklik Sistemleri
Plise (Pileli) Sineklik
Plise sineklik tam bir yenilik ürünü olup özellikle balkon kapıları, cam balkon Fransız balkon ve dışa açılan kapılar için ideal bir üründür.

Plise sinekliğin açılıp kapanma şekli oldukça basittir. Plise sineklik tek parmağınız ile açılıp kapanabildiğinden çocuklar için çok büyük bir kolaylıktır. Açıldığında yer işgal etmediğinden her türlü kapılarda kullanabilirsiniz.

Plise sineklik kasa olarak 15 x 40 alüminyum profil ile yapılır panjur montaj problemi olan pencereler için 15 x 28 özel profil ile de aynı özelliklerde plise sineklik üretebilmekteyiz.

Sinekliğin en önemli yeri olan tül katlama yerlerinden açılıp kapanma ve dış etkenlerden dolayı en çok yıpranan kısmı olduğundan dolayı kaliteli ürün üretimi önem arz etmektedir. Kayseri Sineklik Sistemleri olarak, Yatak Plise sineklik ve dikey plise sineklik üretimi yapmaktayız.

Sineklik Sistemleri

Stor Sineklik
Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay Stor Sineklik tercih edilmektedir. Opsiyon el olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey Stor Sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır.

Sineklik tülü ve borusunun oluşturduğu ruloyu 42 mm boyutlarındaki dayanıklı extrude alüminyum kutu gizler. Stor Sineklik sistemlerimiz herhangi bir kimyasal madde içermez. Stor Sineklikler; istenilen RAL renk seçenekleriyle (film kaplama) tüm ortamlara uyum sağlayabilir.

Kullanım rahatlığı bakımından tavsiye edilen frenleme sistemi ile dikey Stor Sineklik alt kilit açıldıktan sonra elle kontrol etmeksizin yukarıya doğru yavaşça açılır. Görünümü şık olan bu sineklikler doğru kullanıldığı takdirde çok uzun ömürlü olurlar.

Yatay Stor Sineklik de tül bitim lameli profiline özel makara sayesinde uray profil üzerinde yatay hareket ederken problem çıkarmadan ilerler. Mıknatıs yardımı ile bağlantı sağlar. Stor Sineklik, pencerelerinizde istendiğinde kapatılıp açabileceğiniz kullanım kolaylığı olan bir sistemdir. Kayseri Sineklik Sistemleri olarak, stor sineklik üretimi yapmaktayız.

Sineklik Sistemleri

Menteşeli Sineklik


Menteşeli sineklik ekonomik bir sineklik modeli olup temizliği kolay, kullanımı rahattır. Menteşeli sineklik kasalı ve kasasız modelleri mevcuttur. Menteşeli sineklik Profil ölçüleri 17 x 25 ve 17 x 42 olarak tasarlanmıştır. Her pencereye ve kapıya uyan sinekliktir.

Menteşeli sineklik, özellikle giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde tercih edilmesi kullanım açısından doğru bir karar olur. Menteşeli sineklik aksesuarda değişiklik sayesinde tak-çıkar modeli haline dönüşebilir. Menteşeli sineklik, kullanım yerine bağlı olarak pencere ve kapılarınızda çözüm üretir.

Menteşeli sineklik Kullanılacağı zaman yerine takıp istediğinizde çıkarıp muhafaza edebilirsiniz. Menteşeli sineklikteki kanat ve kapıların yanı sıra çift kanat ve kapılarınızda da kullanabilirsiniz. Menteşeli sineklik modellerde kanatlar için 17×25 profil, kapılar için 17×52 kalınlığında profillerden üretilir. Kayseri Sineklik Sistemleri olarak, menteşeli sineklik üretimi yapmaktayız.

Sürme (Sürgülü) Sineklik
Sürme (Sürgülü) sineklik PVC + alüminyum pencere ve kapılarda dışarıdan monte edilir. Sürme (Sürgülü) sinekliklerin en önemli özelliği rulmanlar üzerinde çalışmasıdır. Kullanım kolaylığı sağlar ve yer kaplamaz.

Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, mevcut sineklik sistemleri ile karşılaştırıldığında birçok avantaja sahiptir. Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, her tip sistemin (içe açılım, sürme…) üzerine bağımsız olarak monte edilebilmektedir Sürme (Sürgülü) sineklik sistemi, kanat profili, orta kayıt profili ve iki farklı ray profilinden oluşmaktadır.

Çift kanat sürme kasa için sineklik ray (38 mm), tek kanat sabit sürme kasalarda ise, sineklik ray (22 mm) kullanılmaktadır. Sürme (Sürgülü) sineklik Sistemi, üretim detaylarına uygun olarak çift fırça uygulaması ile sinek ve diğer haşerelerin geçişini kesinlikle engeller.

Sineklik Sistemleri

Ücretsiz keşif için lütfen iletişime geçiniz.